Przez tjk |
Average: 5 (3 votes)

  Raczej wiadomym jest, iż pała z natury rzeczy jest ograniczona. I choćby z takiego powodu niektóre rzeczy się w niej nie mieszczą, nawet jeśli użyjesz drugiej pały aby tej pierwszej wbić do durnej pały to co się nie mieści w pale.

   Co prawda są jeszcze na świecie miejsca, gdzie pałą tłumaczy się rzeczy niewytłumaczalne, takie jak na przykład, skądinąd mało zaskakujący, wynik wyborczy.

   W Polsce bardzo często się pałą tłumaczy innej łysej Pale, że nie wolno używać siedzeń stadionowych w dyskusji na argumenty z inną zaprzyjaźnioną Pałą w szaliku. Jest to co prawda sposób mało skuteczny, ale prawdopodobnie ze względów towarzysko-rozrywkowych nadal stosowany.

   Ostatnio pała ma częściej w sprawach wychowawczych pojawiać się w szkołach, ale nie sądzę aby pała Pałę wychowała. Zresztą Pała wychowawczej pały nie bierze do bani, bo ma to w pale. I jest to jeden z niewielu przypadków kiedy w pale zmieści się to co zwyczajnie się w pale nie mieści. Prawdopodobnie jest to zaraźliwe, gdyż nauczycielom też coraz więcej się mieści w rzeczonej pale.

   Cóż, pały są różne. Niedawno Jarosław K. zapałał miłością do Andrzeja L., a zupełnie nie pała do Romana G. Radziłbym jednak nie wnikać w skłonności seksualne tej pały.

   Jak pał jest dużo i są seksualnie zorientowane poprawnie (czytaj - hetero), to dosyć szybko (uzależnione od klimatu wokół narastających problemów), mamy mnóstwo małych pałek. Można je czasem zauważyć spacerujące parami po ulicy. Ilość pałek na ulicy rośnie wprost proporcjonalnie do ilości ludzi tamże zgromadzonych i z nadmiaru spraw drugorzędnych lub nawet trzeciorzędnych, głośno krzyczących. Po takich ekscesach niektóre pały mogą być zakute, choć badacze tematu częściej obserwowali zjawisko kucia ludzi przez pały.

   W takim przypadku pozostaje mieć nadzieję, że z wiosną rozkwitnie demokracja, tolerancja i chęć kompromisu, gdyż jak donoszą uczeni te czynniki są główną, naturalną przyczyną zmniejszania się populacji pał.

   I tego życzę Wam, sobie i zagranicy.