Zaloguj   |  Zarejestruj

OPOZYCJA? JAKA KU*WA OPOZYCJA?

Oceń wpis:: 
Średnia: 3 (1 głos)

.
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/projekt-ratujmy-kobiety-odrzuc...

Obywatelski projekt ustawy liberalizującej prawo do aborcji został odrzucony w pierwszym czytaniu. Za skierowaniem do dalszych prac projektu Ratujmy Kobiety głosowało między innymi 58 posłów PiS - w tym Jarosław Kaczyński, Antoni Macierewicz, Krystyna Pawłowicz i Ryszard Terlecki. 39 posłów PO i Nowoczesnej nie wzięło udziału w głosowaniu. (http://www.tvn24.pl)

.
http://kaczyzm.info/polityka/krotki-poradnik-ciagu-jednego-stracic-polow...

Wczoraj w sejmie Platforma Obywatelska i Nowoczesna, jak gołąb z dachu, nasrały swojemu realnemu i potencjalnemu elektoratowi na głowy. Wiadomo było, że w sejmie pojawią się równocześnie dwa pozaparlamentarne projekty dotyczące kwestii aborcji. Jeden katolicko-fanatyczny i drugi dążący do liberalizacji. Nawet były poseł PO, Stefan Niesiołowski, znany jako ortodoksyjny katolik, uznał za stosowne by dać szansę liberalnemu projektowi dla równowagi i możliwości utrzymania kompromisu. Mało tego. Nawet Jarosław Kaczyński głosował za jego dalszym procedowaniem. Jak by tego komuś było mało, to głosował za tym największy oszołom polskiej polityki Antoni Macierewicz. I również – nie uwierzycie – Krystyna Pawłowicz była za. A tymczasem 29 posłów PO i 10 z Nowoczesnej zamknęło się w kiblu na czas głosowania, udając że ich nie ma. Liberalny projekt „Ratujmy kobiety” przedstawiany przez Barbarę Nowacką przepadł. A średniowieczna Kaja Godek może triumfować.

Jeśli się nie zdarzy cud, to Kaczyński będzie rządzić dożywotnio, a potem przez długie lata jego spadkobiercy z „Jojo” na czele. Bo na debili z Nowoczesnej i PO nikt rozsądny już nigdy nie zagłosuje.

.

Tags: 

Dodaj komentarz