Zaloguj   |  Zarejestruj

KRĘGI W ZBOŻU

Oceń wpis:: 
Średnia: 4.6 (14 głosujących)

   Oregon State University

   Kręgi w zbożu - utalentowani kosmici?

   Kręgi wygniecionej precyzyjnie słomy, często uznawane przez różnych zapaleńców za bezpośredni dowód obecności kosmitów na ziemi, mogą układać się w najdziwniejsze kształty. Niedawno w Amity w stanie Oregon pojawił się w zbożu symbol, który wydaje się nie mieć zbyt wiele wspólnego z kosmitami, a bardziej nawiązuje do świata internetu. Czyżby obcy znali Firefoxa?

   Tak naprawdę to dzieło grupy zapaleńców z Oregon State Linux Users Group. Zaplanowali oni w niecałe dwa tygodnie, a wykonali w 24 godziny, przy pomocy desek i sznurka, zapierający dech w piersiach symbol Firefoxa. Dwunastu studentów Oregon State University poczynając od 15:30 w piątek 11 sierpnia 2006r., z przerwami na wypoczynek, zakończyło pracę w sobotę, 12 sierpnia 2006r. o godzinie 11:00 rano.

   Ogrom tego dzieła (średnica 220 stóp, tj. ok 66m), docenić można dopiero z pokładu statku latającego. Wystarczy helikopter, niekoniecznie musi to być UFO.

   Więcej zdjęć i informacji (w języku angielskim), na stronie:

  http://lug.oregonstate.edu/index.php/Projects/Firefox/Firefox_Circle


Komentarze

Obrazek użytkownika Zorka

z dwojga nienormalnego, lepiej wykonać taki projekt niż oglądać brazylyjskie seriale :)ok
Obrazek użytkownika ewajesienna

właśnie w Polsce jest jakaś uczona niewiasta z USA, która ze swoimi przybocznymi ustala dlaczego Polska stała się "wybranym krajem" dla tego i tym podobnych zjawisk. Wszystko przemawia wg niej, że nasza ziemia została uprzywilejowana w demonstrowaniu takich prezentów. Chyba usłyszymy co z tych mądrych dowodzeń jest dowodem mądrości, a co głupoty
Obrazek użytkownika rybok

to ja wole rybki łowić ok
Obrazek użytkownika dori

A może to my ściągleliśmy od obcych ? :)
Obrazek użytkownika sara

Zgadzam się z dori!
Obrazek użytkownika sonik

ja też
Obrazek użytkownika Anonim

to znak dla kosmitów
Obrazek użytkownika Anonim

ja widziałem kosmite u mnie na polu miał długie zielone uszy i małego chujka
Obrazek użytkownika mały

ej co sie nie podpisałes to ty masz pole ze zbozem mieszkasz na wsi...;):) no nie ma to jak zapiepszac codzennie rano na pulku i zbierac ziemniaki i wypuszczac kury z babcię.A tak przez nawias to fainie sie mieszka na wsie ?? bo ja ne wiem jak to pic mleczko prosto od kruwki, mówie ci gosciu leprze jest ze sklepu no chyba ze przyjerzdza do ciebie cysterna mleka i wlewa w syse krowy a puzniej doicie <LOL2>...Nno ale bes urazy koles , a masz koze dobre mleko jest >?? ... dobra zmienam swój temcik ,:) a nie uwarzacie jak sie temu kręgowi przyjrzec to tak jak by planeta ??/ albo jakies jabułko lub pomalaccz:) .Tylko w ameryce majom takie duze pola :):):) ... UFO
Obrazek użytkownika Anonim

to ufo to całkowite hujs na serio to jest wytwur człowieka
Obrazek użytkownika monika

ja pierdole ale jakiś dzieciak ma zajebistą fantazje
Obrazek użytkownika miki

nic dziwnago! my ich odwiedamy to oni nas

Dodaj komentarz